world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  Prihlásenie  

Share | 

samo

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
samo

Počet príspevkov : 19
Registration date : 03.01.2008

OdoslaťPredmet: samo   Št január 03, 2008 1:27 am

soooi ludia moje meno mate v nicku,ked uz som na futbalovom fore tak mam asi nieco z futbalom ze? Very Happy
hram (chytam) za Staru Bystricu starsich ziakov.PO jeseni sme prvi v tretej lige-skupine A(nato ze ju hrame prvu sezonu tak fpoho,ne? Very Happy )
moj najobubenejsi tim je Juventu Turin a hrac alessandro Del PIero(a brankar gigi Buffon) Arrow Cech sux Very Happy
dalej rad spamujem a milujem hiphoooop
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sigi

Počet príspevkov : 52
Registration date : 02.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: samo   Št január 03, 2008 1:29 am

gratulujem k prvemu miesto a si brankarska jednotka ci dvojka?
Návrat hore Goto down
samo

OdoslaťPredmet: Re: samo   Št január 03, 2008 1:37 am

Sigi napísal:
gratulujem k prvemu miesto a si brankarska jednotka ci dvojka?

dikes Very Happy

som jednotka..lebo dvojka neni Laughing
ja som to mal vselijake...ked sme pred sezonou hrali este v triede tak sme boli dvaja,a semtam sme sa striedali,kukoncu sezony som mal vsak pokles a zase nasa dvojka sa nesmierne chytila..vysledkom bolo nase vitazstvo v turnaji v polsku kde som cely cas presedel na lavicke a on bol hrdina Neutral

teraz vsak odisiel do dorastu a som tu nato sam ja..no co poviem...semtam kixnem,semtam podrzim..som taky (lepsi)priemer si myslim ale na jar mam velmi vysoke ambicie v brane a keby mi prisla aj konkurencia tak som pripraveny ju zmiast z povrchu zemskeho Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Kubo

Počet príspevkov : 5
Registration date : 01.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: samo   Št január 03, 2008 1:41 am

AAAAAAAAAAAA Samo čau...ja nehrám futbal ale som tu Laughing Laughing Laughing Laughing

To je vecicka ze?

PS: Dáme si aj sigy? Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Sigi

OdoslaťPredmet: Re: samo   Št január 03, 2008 1:45 am

aj ja hravam futbal len za dorast ale konkurencia je dobra.Ak si horsi tak sice presedis cely cas na lavicke ale musis sa zlepsovat aby si hral.Ale ked si tam sam tak sa moze stat ze si si postom isty a vobec sa nezlepsujes.Kolko si dostal golov za sezonu?
Návrat hore Goto down
samo

OdoslaťPredmet: Re: samo   Št január 03, 2008 1:50 am

za strnast zapasov strnast golov...je pravda ze mame aj velmi dobru ubranu...no a mi to mame tak ze mi mame takeho trenera,ze ako to vystihol otec jedneho spoluhraca:"trenujete sa sami" Laughing
no a o tom zlepsovani neviem...mozno mas pravdu ale ja makam na kazdom treningu na sebe co som prvsie nerobil Wink

a hras nejaku ligu?alebo aky tim?
Návrat hore Goto down
Sigi

OdoslaťPredmet: Re: samo   Št január 03, 2008 1:56 am

celkom slusna bilancia...my mame bilanciu zatial 15 zapasov 21 obdrzanych golov.Aj ja som mal takeho trenera ze trenujte sa sami a ja somar som vtedy na sebe vobec nemakal.Az teraz s novym trenerom som zacal aj trochu inak brat futbal a snazim sa co najviac treningov odmakat.
Návrat hore Goto down
Sigi

OdoslaťPredmet: Re: samo   Št január 03, 2008 1:58 am

a hravam za Ziar nad Hronom,dorast,2liga vychod,po jeseni sme na 6.mieste zo 16.,moj post je stoper alebo defenzivny stredny zaloznik a v poslednych zapasoch som bol aj kapitanom
Návrat hore Goto down
samo

OdoslaťPredmet: Re: samo   Št január 03, 2008 2:04 am

druha liga? to je uz slusne Very Happy

my mame asi noveho trenera v nedohladne lebo on chce ist s nami aj d dorastu..no horor Very Happy

no od "C" mam ja daleko..to by museli chybat traja hraci(co nosia C ked niektoy z nich chybaju) aby sa zacalo rozmyslat aj o mne Laughing
Návrat hore Goto down
Sigi

OdoslaťPredmet: Re: samo   Št január 03, 2008 2:14 am

myslis ze ja som si myslel tak pred dvoma-troma rokmi ze budem "C"? Vtedy som bol stastny ze hravam v zakladnej jedenastke(vtedy som bol starsi ziak a hrali sme prvu ligu) To prislo samo,len som na sebe makal a vysledok sa dostavil.Ale kapitanske cecko na ruke z nikoho nerobi najlepsieho futbalistu v time.To znamena aj ked mozno nie si najlepsi v time ale mozno si lepsi lider a dirigujes to na ihrisku a dostanes to skor ako ty traja co si spominal ze su pred tebou.
Návrat hore Goto down
samo

OdoslaťPredmet: Re: samo   Št január 03, 2008 2:19 am

Sigi napísal:
myslis ze ja som si myslel tak pred dvoma-troma rokmi ze budem "C"? Vtedy som bol stastny ze hravam v zakladnej jedenastke(vtedy som bol starsi ziak a hrali sme prvu ligu) To prislo samo,len som na sebe makal a vysledok sa dostavil.Ale kapitanske cecko na ruke z nikoho nerobi najlepsieho futbalistu v time.To znamena aj ked mozno nie si najlepsi v time ale mozno si lepsi lider a dirigujes to na ihrisku a dostanes to skor ako ty traja co si spominal ze su pred tebou.

no tam pojde asi aj o skusenosti ze? oni hrali od zaiatku zalozenia nasich mladeznickych muzstiev .Ja chytam asi 4 sezony..oni mozno o 2-3 roky viac...a tak je pravda ze kapitan(utocnik) toho moc nenadiriguje,ze skor byvali kapitan(stoper Very Happy ) diriguje ovela viac a spolu so mnou sa snazime udirigovat obranu Very Happy ale aj v tychto veciach sa snazim zlepsovat Very Happy

a ad to C: ja vim ze nerobi zneho najlepsieho futbalistu ale on patri medzi tych najlepsich tak ho ma hlavne preto
Návrat hore Goto down
Sigi

OdoslaťPredmet: Re: samo   Št január 03, 2008 2:24 am

jasne ze tam ide aj o skusenosti ale tak co mam ja spoluhracov tak niektory hraju o 3-4 roky dlhsie nez ja a vobec to nevidno na vykone.nasim brankarom chyba prave to dirigovanie a je to potom pre obranu velmo tazke.ale tak celkom su dobry ty nasi brankari.a ako casto mate treningy?
Návrat hore Goto down
jarci

Počet príspevkov : 525

OdoslaťPredmet: Re: samo   Št január 03, 2008 9:44 am

tak ahoj samo:)
Návrat hore Goto down
samo

OdoslaťPredmet: Re: samo   Št január 03, 2008 3:37 pm

Sigi napísal:
jasne ze tam ide aj o skusenosti ale tak co mam ja spoluhracov tak niektory hraju o 3-4 roky dlhsie nez ja a vobec to nevidno na vykone.nasim brankarom chyba prave to dirigovanie a je to potom pre obranu velmo tazke.ale tak celkom su dobry ty nasi brankari.a ako casto mate treningy?

v zime raz do tyzdna,v lete dvakrat...a tiez aj podla toho,ako trener stiha Laughing
tak ale je zas pravda ze aj mi tam mame hracov co hraju dlhsie ako niektori ini a tiez sedia na levicke(a byt na mne tak by som ich bral iba ako podavacov lopt) Very Happy

jarci-vitam vitam Laughing Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: samo   Today at 7:04 pm

Návrat hore Goto down

samo
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» zadne prave el. okno
» Odomykanie dverí zvnútra + kufor
» Samovolne zamykanie. Poskladanie zadnych dveri POMOOOC
» Resetovanie radia po vytiahnuti kluca - VYRIESENE
» auto samovolne brzdi

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Úvod :: Predstavte sa...-
Prejdi na: