world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  Prihlásenie  

Share | 

FA cup

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
avs.roy

Počet príspevkov : 582
Registration date : 02.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Po február 18, 2008 11:42 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
tak to je uz vazne vrchol! Ta sk.....a Chelsea ma uz neskutocne stastie! Zasa dostali v FA Cup "tazkeho" supera v podobe Barnsley. Uz je to na smiech! Aspon ze hraju vonku. ManUtd?? klasika - zasa tym z Premiership, tento krat Portsmouth. Uz mam na to nervy, naprv to bola Villa, potom Spurs, aby nebolo malo tak dalej Arsenal a teraz Redknappovi chalani... No nic, hra sa na Old Trafford a nic ine ako postup do semifinale necakam! Come on United!

pompey bude tazky super...v tejto sezone sa im dari viac vonku ako doma...trocha ich oslabil benjani ale stale maju kvalitny utok, brankar james je opat jednotka anglicka...to je fakt borec, a zalohu maju tiez velmi nebezpecnu...dobre sa tam ukazuje diarra...skoda, keby mal ten chlapec aspon nieco v tej cudnej lebke, zostal by v arsenale...no a chelsea..never ending story...

Nemam v oblube ked moji chlapci hraju proti Pompey. Vacsinou ich nakoniec aj tak porazime, ale stoji to vela sil. James?? Ako vykonostne upadol 3 roky dozadu, tak teraz chytil famoznu formu a je pravom anglicka jednotka! Ved v Prestone za stavu 0:0 chytil penaltu a neskutocnym zakrokom v lete zneskodnil dalsiu tutovku druholigistov. No a aby to Prestonu nebolo malo, tak si v nadstavenom case dali vlastny gol. Keby nezavahali - hypoteticky mohli ist na Old Trafford oni. Takto tam ide Redknapp a spol...

Tarzan

Počet príspevkov : 729
Registration date : 07.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Ut február 19, 2008 12:38 am

cuban napísal:
avs.roy napísal:
tak to je uz vazne vrchol! Ta sk.....a Chelsea ma uz neskutocne stastie! Zasa dostali v FA Cup "tazkeho" supera v podobe Barnsley. Uz je to na smiech! Aspon ze hraju vonku. ManUtd?? klasika - zasa tym z Premiership, tento krat Portsmouth. Uz mam na to nervy, naprv to bola Villa, potom Spurs, aby nebolo malo tak dalej Arsenal a teraz Redknappovi chalani... No nic, hra sa na Old Trafford a nic ine ako postup do semifinale necakam! Come on United!

pompey bude tazky super...v tejto sezone sa im dari viac vonku ako doma...trocha ich oslabil benjani ale stale maju kvalitny utok, brankar james je opat jednotka anglicka...to je fakt borec, a zalohu maju tiez velmi nebezpecnu...dobre sa tam ukazuje diarra...skoda, keby mal ten chlapec aspon nieco v tej cudnej lebke, zostal by v arsenale...no a chelsea..never ending story...

cuban: Pompey a dobry utok...cuban neviem asi beres drogy...Nugent este od prestupu nic neukazal...od Barosa nic ine ako sklamanie necakam Kanu ma svoj vek ale sam na to nestaci...jedine co maju fakt super je david james...a diarra ma v hlave asi viac ako si myslis...co myslis bavilo by ta sedenie na lavicke?? nie a v Pompey hrava tak neni co riesit...
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
cuban
Admin

Počet príspevkov : 1756
Registration date : 01.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Ut február 19, 2008 2:35 pm

v utoku maju vsetko nebezpecnych hracov...aj baros...a defoe sa tiez ukazal vo velmi dobrom svetle v prvych dvoch zapasoch, na toho si asi zabudol..no a k diarrovi..vsetko co bolo treba bola stipka trpezlivosti...gilberto asi odide, a flamini si podla mna takuto formu dlho neudrzi...teraz pri sucasnej krize by dostal par zapasov...keby vydrzal do konca sezony v tej buducej by bol podla mna adept na first 11, ale ak dal prednost portsmouthu...jeho vec

Stoffo

Počet príspevkov : 1561

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Ut február 19, 2008 3:10 pm

Cuban co nechodis na icq?aby sme si tak pokecali o futbale...please odpis preco na icq nechodis.A k veci podla mna finale fa cupu Manu-Chelsea (ak sa nestretnu v semifinale)
Návrat hore Goto down
avs.roy

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Pi marec 07, 2008 10:50 pm

Po mensej prestavke tu mame v poradi uz 6. kolo najstarsej sutaze sveta:

08.03.08 Manchester United - Portsmouth

08.03.08 Barnsley - Chelsea

09.03.08 Middlesborough - Cardiff

09.03.08 Bristol Rovers - West Bromwich

Myslim, ze slager kola je tu jasny, kedze sa v nom stretnu 2 muzstva Premiership. Som pomerne zvedavy aj na tretoligovych Rovers proti aspirantovi na postup do "top-flight". Chelsea by nemala mat problem, kedze Barnsley sa urcite viac sustreduje na udrzanie sa v Championship a zapas na Riverside by asi mali lepsie zvladnut domaci zverenci Garetha Southgatea.

Vas nazor?

Lacoste

Počet príspevkov : 1128

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   So marec 08, 2008 12:35 am

avs.roy napísal:
Po mensej prestavke tu mame v poradi uz 6. kolo najstarsej sutaze sveta:

08.03.08 Manchester United - Portsmouth

08.03.08 Barnsley - Chelsea

09.03.08 Middlesborough - Cardiff

09.03.08 Bristol Rovers - West Bromwich

Myslim, ze slager kola je tu jasny, kedze sa v nom stretnu 2 muzstva Premiership. Som pomerne zvedavy aj na tretoligovych Rovers proti aspirantovi na postup do "top-flight". Chelsea by nemala mat problem, kedze Barnsley sa urcite viac sustreduje na udrzanie sa v Championship a zapas na Riverside by asi mali lepsie zvladnut domaci zverenci Garetha Southgatea.

Vas nazor?

Moj nazor?? Hlavne ich nesmieme podcenit, ved si spomente ako dopadol Liverpool..Very Happy A kedze teraz mame za posledne dva zapasy skore 7:0, co je na Chelsea dost, bola by skoda v tom skoncit..Smile

Inak som zvedavy ako dopadne dneskajsi zapas semi-finaloveho duelu Youth Cup-u medzi Chelsea a Aston Villou..Neviem ci uz aj neskoncil..Ked bude konecny vysledok skuste mi sem napisat lebo neviem odkial to mam zistit..Smile
Návrat hore Goto down
Lacoste

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   So marec 08, 2008 1:50 am

No takze som sa dozvedel ze to skoncilo 1:1 a ze najlepsim hracom na ihrisku bol Mino Stoch..Smile Ja len dufam ze sa prepracuje do A-cka aspon na take zapasy ako napr. proti Barnsley..Smile Inak zevraj v tych poslednych tyzdnoch pred Mourinhovym odchodom trenoval pravidelne s A-ckom a ze to vypadalo nadejne ale jak prisiel Grant tak je "len" s rezervou...No ja si myslim ze Slovensko ma velkeho talenta...Ako to citite vy??Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   So marec 08, 2008 8:01 pm

uvidime....

Manchester United - Fc Portsmouth 0-1
78. Muntari (pen)
76. ČK: Kuszczak

hra sa na dva zapasy vsak? videli ste niekto zapas?

edit: takze hra sa na jeden zapas a manu je vonku...a co som cital na britskom fore arsenalu v topicu FA cup tak si manchester vyhrat zasluzil...postihlo ich nieco ako nas pri vacsine prehratych zapasov ked boli lepsi proste nevedeli dostat loptu do brany...

dost ma ale rozosmial Carlos Queiroz...pozrel som si Modb a naozaj som sa dobre zasmial...sranda ako zrazu hovoria v manu ze treba viac chranit technickych hracov, ked ich raz niekto vykope z ihriska...arsenalu sa to stava velmi casto a este horsie veci a vtedy to cele anglicko nazve passion...teraz uz ale vietor fuka z inej strany...pan quieroz dokonca navrhol zaviest pravidlo aby mohol aj rozhodca dostat cervenu kartu lol! vsimol som si tiez fakt neviem ci to tak nie je vzdy ale co si pamatam tak ak manu prehra vzdy ide na rozhovor asistent, fergie to asi nezvlada...aj ked si fakt niesom isty ci vzdy nerobi tie rozhovory asistent...

a rooney by mal byt dva zapasy mimo nie? a ben foster v brane, ak sa VDS neda dokopy...

so much for treble...

Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   So marec 08, 2008 8:29 pm

cuban napísal:
uvidime....

78. Muntari (pen)

videl som ja manu zahodili sance a tak pykali.Po dnesnom zapase sa mi potvrdilo ze ked uz ma Barca dostat v strfinale LM anglickeho supera tak jednoznacne Manchester!!!a preco??tu su dovody?? C.Ronaldo-najvescia hviezda manu videl som derby so citizens ked ho ubranil Onuoha-Abidal ho uplne zosmiesni Ronaldo cez Abidala neprejde.po dalsie mame lepsiu zalohu ako manu (myslim stred)uz davno som si vsimol ze niet standartiek,kridelnych akcii tak manu by nedavali goly hlbkovo maju proste slaby stred pola a Yaya Toure by im to o to viac stazil svojou ciernou robotou Manchester nie je schopny utocit cez stred-staci zatvorid stred pola Yayom ubranit C.Ronalda (Abidalom)a ako som si tiez vsimol viackrat obrane manu nevyhovuje kridelna hra s rychlou prihravkou do priestoru a na nou campe by vyhoreli a preco???lebo proti manu malo kto utoci s viac ako 5 hracmi lenze my by sme na nich neutocili s 5.Trojica utocnikov-Ronaldinho,Etoo,Henry-(skoda ze Leo je zraneny) + dvojica kreativnych zaloznikov-Deco,Iniesta/Xavi+krajni obrancovia Abidal a Zambrotta seriou rychlych prihravok do volnych pristorov a typickou nasou kombinacnou hrou by sme ich rozobrali na suciastky.Preto ak ma Barca dostat eng supera tak Manchester.
Návrat hore Goto down
avs.roy

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   So marec 08, 2008 8:36 pm

cuban napísal:
uvidime....

78. Muntari (pen)

Tak chlapi, to co som dnes videl na Sky Sport, bol nechutny uder pod pas. Presne mi to pripomenulo finale FA Cupu zo sezony 04/05 (myslim). Nechutne, neviem to inac nazvat. Takze pre tych, ktory zapas nevideli a viete, ze ja nekecam! Plny Trafford videl ManUtd prakticky v plnom zlozeni. Od uvodnej minuty one-way-traffic. To mnozstvo sanci, ktore United mali a ktore nepremenili, som hadam u nich este nezazil. 3x vykopavana lopta z brankovej ciary, az neuveritelne zakroky obrancov, nastrelena zrd a jasna penalta neuznana Atkinsonom. Johnson, Distin, Campbell a Hreidarsson podali hadam zivotne vykony, predovsetkym Johnson, ten bol na 10ku!
Bol to presne ten zapas, ked si super nezasluzi ani len tretinu bodu a nakoniec si odnesie pomyslene 3 body. Pomyslene preto, lebo toto bol poharovy match. V polcase striedal Kuszczak Edwina (ani neviem preco!) a po rohovom kope Naniho sa lopty zmocnil James, ktory dlhym vykopom poslal dopredu jedneho z africanov. United, takmer cely este stale na polovici Pompey, mali vzadu len Vidica a Rooneyho, ktori sa nepochopitelne OBAJA rozbehli za cernochom s loptou. Ten to pomedzi nich dvoch posunul UPLNE volnemu Barosovi, ktory sa snazil obist Poliaka v brane a ten ho fauloval. Inak podla mna to nebol faul na CK, len klasicka 11ka. No nic... Kedze treti brankar na lavicke nebol, do brany sa na tu penaltu postavil Rio Ferdinand. Stranu vystihol,ale chybalo mu asi 20cm na to, aby siahol na loptu. O desiatich sa tak ci tak pokracovalo v style one-way-traffic ale proti 11tim v 16ke sa uz toho moc urobit nedalo, aj ked Ronaldo z dobrej hlavickovej pozicie hlavickoval nad. Po zapase som bol absolutne znechuteny, Pompey si tam nezasluzilo nic ine len dobru latu a Alex sa na Redknappa a Atkinsona ani len nepozrel.

Nie Cuban, odveta nebude ziadna, cesta ManUtd sa v tomto rocniku FA Cupu skoncila sposobom, aky by som ani vo sne necakal!

Tarzan

Počet príspevkov : 729

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   So marec 08, 2008 8:39 pm

stoffo: boooze tieto predpovede si strc niekam Rolling Eyes ...Villans by vas rozstrielali...utok carew harewood by svojou nekompromisnou hrou znechutili futbal vasej slavnej stoperskej dvojici...na puyola staci zatlacit a robi chyby to iste aj v arsenale gallas...a ten tragicky valdes by si tam supol este jeden gol Very Happy ...musis vsade pchat tu barcelonu?

avs.roy: noo mali ste fakt smolu ale no take sance to sa musi premienat...noo a ten murar musi byt dirigovany riom lebo sam nema na to...a rooney ten ide vzdy za loptou....cize kiks...a brankarov striedal asi preto lebo nebola strela na branu a chcel aby si zachytal aj poliak...asi
Návrat hore Goto down
cuban
Admin

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   So marec 08, 2008 8:47 pm

avs.roy: viem ako sa citis, arsenal koncil v minulej sezone ligove zapasy niekedy s 30 strelami a skore 1-1

stoffo: to su len hypotezi...ronaldo je vynikajuci hrac (idem si vyplachnut hubu) a je pravda ze to ma problem niekedy potvrdit proti lepsiemu hracovi ale taky isty by som si s tym abidalom nebol...rovnako ani zaloha...manu ma skvely stred pola...ked ma anderson den schova aj yayu...len tie dni este nemava az tak casto

Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   So marec 08, 2008 9:06 pm

Tarzan napísal:
stoffo: boooze tieto predpovede si strc niekam Rolling Eyes ...Villans by vas rozstrielali...utok carew harewood by svojou nekompromisnou hrou znechutili futbal vasej slavnej stoperskej dvojici...na puyola staci zatlacit a robi chyby to iste aj v arsenale gallas...a ten tragicky valdes by si tam supol este jeden gol Very Happy ...musis vsade pchat tu barcelonu?

avs.roy: noo mali ste fakt smolu ale no take sance to sa musi premienat...noo a ten murar musi byt dirigovany riom lebo sam nema na to...a rooney ten ide vzdy za loptou....cize kiks...a brankarov striedal asi preto lebo nebola strela na branu a chcel aby si zachytal aj poliak...asi
Villa roztriela Barcu nooo lepsi vtip som este dneska nepocul-to s Puyolom mas pravdu obrana az na Abidala nie je bohvieco ale nas utok hadam nejdes srovnavat s fvojicou Carew-Harewood -cuban ja viem ze su to len hypotezy ale hovorim svoj nazor preco si zelam z tych 4 eng klubov prave Manchester a aj som to patricne zdovodnil.
Návrat hore Goto down
Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   So marec 08, 2008 9:08 pm

Tarzan napísal:

Valdes??spickovy golman len je dost podcenovany a ze urobi raz za cas chybu??noa!Vas Carson dostal jaky gol od chorvatov Cech jaky slavny golman a od Gallasa dostal aky gol??hmm?kazdemu sa nieco prihodi Viki je spicka a len tak od veci nwm preco stale tvrdia ze najlepsi golman sveta Buffon/Cech- Very Happy Jasna svetova jednotka v sucasnosti je Casillas.Jednoznacne!
Návrat hore Goto down
avs.roy

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   So marec 08, 2008 10:52 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
uvidime....

78. Muntari (pen)

videl som ja manu zahodili sance a tak pykali.Po dnesnom zapase sa mi potvrdilo ze ked uz ma Barca dostat v strfinale LM anglickeho supera tak jednoznacne Manchester!!!a preco??tu su dovody?? C.Ronaldo-najvescia hviezda manu videl som derby so citizens ked ho ubranil Onuoha-Abidal ho uplne zosmiesni Ronaldo cez Abidala neprejde.po dalsie mame lepsiu zalohu ako manu (myslim stred)uz davno som si vsimol ze niet standartiek,kridelnych akcii tak manu by nedavali goly hlbkovo maju proste slaby stred pola a Yaya Toure by im to o to viac stazil svojou ciernou robotou Manchester nie je schopny utocit cez stred-staci zatvorid stred pola Yayom ubranit C.Ronalda (Abidalom)a ako som si tiez vsimol viackrat obrane manu nevyhovuje kridelna hra s rychlou prihravkou do priestoru a na nou campe by vyhoreli a preco???lebo proti manu malo kto utoci s viac ako 5 hracmi lenze my by sme na nich neutocili s 5.Trojica utocnikov-Ronaldinho,Etoo,Henry-(skoda ze Leo je zraneny) + dvojica kreativnych zaloznikov-Deco,Iniesta/Xavi+krajni obrancovia Abidal a Zambrotta seriou rychlych prihravok do volnych pristorov a typickou nasou kombinacnou hrou by sme ich rozobrali na suciastky.Preto ak ma Barca dostat eng supera tak Manchester.

Tak toto bol vtip dna Stoffo, nie ten tvoj o Villans! Tak ty si si uz davno vsimol, ze nebyt standartiek a bla,bla,bla...?? Chces nam tu vsetkym naznacit, ze len 58 ligovych golov (neratam Europu a ine pohare) padlo takmer vzdy z tych dristov, ktore si tu pisal? Tak to asi pozeras ine zapasy ako pozerame my. Len pre tvoju informaciu, ManUtd ma cervene dresy, nie MODRE, jasne?? Uz ta vidim, ako by si sa tesil, keby vam los prisudil prave United. Ha haaaa!!! Najprv by ten tvoj Abidal musel byt takisto rychlo ako Chris a nezabudaj na to, ze by s nim musel behat cely zapas po ihrisku, pretoze Ronaldovi je uplne jedno na akom kridle hra, alebo ci hra v strede pola. Rooney by svojim pristupom k hre ala bulldog toho starca Puyola vysmial kedy by chcel. Aky Yaya Toure? hm? Myslis ze nejaky Scholes alebo mladucky Anderson s Carrickom by mu dali nejaky priestor? O akych volnych priestoroch si tu spominal? Taky Henry nenavidel hrat proti Ferdinandovi, neraz som cital jeho slova prave o tomto.

Kazdy klub ma svoje prednosti a slabiny. Tvoj a aj moj. Ale takymto vysmesnym sposobom "ukazat prstom" na United ma len utvrdzuje v tom, co si o tebe zacinam mysliet...

marek77

Počet príspevkov : 164
Registration date : 04.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Ne marec 09, 2008 12:42 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
uvidime....

78. Muntari (pen)

Tak chlapi, to co som dnes videl na Sky Sport, bol nechutny uder pod pas. Presne mi to pripomenulo finale FA Cupu zo sezony 04/05 (myslim). Nechutne, neviem to inac nazvat. Takze pre tych, ktory zapas nevideli a viete, ze ja nekecam! Plny Trafford videl ManUtd prakticky v plnom zlozeni. Od uvodnej minuty one-way-traffic. To mnozstvo sanci, ktore United mali a ktore nepremenili, som hadam u nich este nezazil. 3x vykopavana lopta z brankovej ciary, az neuveritelne zakroky obrancov, nastrelena zrd a jasna penalta neuznana Atkinsonom. Johnson, Distin, Campbell a Hreidarsson podali hadam zivotne vykony, predovsetkym Johnson, ten bol na 10ku!
Bol to presne ten zapas, ked si super nezasluzi ani len tretinu bodu a nakoniec si odnesie pomyslene 3 body. Pomyslene preto, lebo toto bol poharovy match. V polcase striedal Kuszczak Edwina (ani neviem preco!) a po rohovom kope Naniho sa lopty zmocnil James, ktory dlhym vykopom poslal dopredu jedneho z africanov. United, takmer cely este stale na polovici Pompey, mali vzadu len Vidica a Rooneyho, ktori sa nepochopitelne OBAJA rozbehli za cernochom s loptou. Ten to pomedzi nich dvoch posunul UPLNE volnemu Barosovi, ktory sa snazil obist Poliaka v brane a ten ho fauloval. Inak podla mna to nebol faul na CK, len klasicka 11ka. No nic... Kedze treti brankar na lavicke nebol, do brany sa na tu penaltu postavil Rio Ferdinand. Stranu vystihol,ale chybalo mu asi 20cm na to, aby siahol na loptu. O desiatich sa tak ci tak pokracovalo v style one-way-traffic ale proti 11tim v 16ke sa uz toho moc urobit nedalo, aj ked Ronaldo z dobrej hlavickovej pozicie hlavickoval nad. Po zapase som bol absolutne znechuteny, Pompey si tam nezasluzilo nic ine len dobru latu a Alex sa na Redknappa a Atkinsona ani len nepozrel.

Nie Cuban, odveta nebude ziadna, cesta ManUtd sa v tomto rocniku FA Cupu skoncila sposobom, aky by som ani vo sne necakal!
s tym mas asi pravdu ja som zapas nevidel ale bol som u kamosa a ten mi vravi ze ManU mali tolko sanci ze mohlo byt 10:0. Ja sa pytam a kolko skoncilo 7:0 ? A on ze 0:1 a nasraty bo mu to dosralo tiket. Nechapem zeby ManU uz nechcel ten tripple a zacina setrit na dolezitejsie veci?
A o chelski sa ani nevyjadrujem ak oni chceli tiez tolko trofeji a zrazu toto? Este si aj lampard robil prcu ze snad ich vyprasia a ...je po FA cupe. Ziska ho nejake "smiesne" muzstvo lebo to co tam ostalo no coment..
Ked to tak zhrnem Arsenal vypadol s ManU ale ManU vypadne doma s .... s Kym ze to vypadli kua? No to je jedno ja si spomeniem ale na supera chelski ozaj potrebujem inu tabulku ako premierleague. Laughing v poho zivot ide dalej len som zabrdol Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Ne marec 09, 2008 12:57 am

Stalo sa presne to co som pisal hore o par komentov vyssie!!!! Podcenili sme ich... To iste sa stalo Liverpoolu a teraz dosiel cas na nas..I ked treba priznat ze niekedy sa hra proti tymom z nizsich lig tazsie ako s tich vyssich ale aj tak!! Toto sa stat proste nemalo

Ale sklamany som menej ako po prehre vo finale CC..
Návrat hore Goto down
marek77

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Ne marec 09, 2008 1:05 am

A takto sa rozplyva jeden sen o trofeji za druhym.... uz len o dva sa hraje
Návrat hore Goto down
metrostars

Počet príspevkov : 66
Registration date : 26.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Ne marec 09, 2008 1:20 am

lampard napísal:
Stalo sa presne to co som pisal hore o par komentov vyssie!!!! Podcenili sme ich... To iste sa stalo Liverpoolu a teraz dosiel cas na nas..I ked treba priznat ze niekedy sa hra proti tymom z nizsich lig tazsie ako s tich vyssich ale aj tak!! Toto sa stat proste nemalo

poviem ti len tolko ,ze pozeral som ten zapas a super chelsei bol omnoho lepsii aspon dnes a hral aj pekny futbal fakt si to zasluzili a oslavili to fakt ako kedy vyhrali ten fa cup a k MUFC iba tolko ze lopta je gulata a dnes vyhralo mustvo ktore malo o trosku stasia viacej ale to je futbal a preto ho milujeme
Návrat hore Goto down
avs.roy

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Ne marec 09, 2008 12:21 pm

marek77 napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
uvidime....

78. Muntari (pen)

s tym mas asi pravdu ja som zapas nevidel ale bol som u kamosa a ten mi vravi ze ManU mali tolko sanci ze mohlo byt 10:0. Ja sa pytam a kolko skoncilo 7:0 ? A on ze 0:1 a nasraty bo mu to dosralo tiket. Nechapem zeby ManU uz nechcel ten tripple a zacina setrit na dolezitejsie veci?
A o chelski sa ani nevyjadrujem ak oni chceli tiez tolko trofeji a zrazu toto? Este si aj lampard robil prcu ze snad ich vyprasia a ...je po FA cupe. Ziska ho nejake "smiesne" muzstvo lebo to co tam ostalo no coment..
Ked to tak zhrnem Arsenal vypadol s ManU ale ManU vypadne doma s .... s Kym ze to vypadli kua? No to je jedno ja si spomeniem ale na supera chelski ozaj potrebujem inu tabulku ako premierleague. Laughing v poho zivot ide dalej len som zabrdol Very Happy

Trochu sa mylis Marek. United sa vobec nesetrili, hrali v takmer plnom zlozeni, kedze teraz Alex preferuje rotacny system zostavy, nechal sediet Andersona, Carricka, Sahu a Fletchera.
Nesuhlasim s tvojim vyjadrenim o ziskani FA Cupu "smiesnym" muzstvom. Ked sa na to pozriem z inej strany, som rad, ze tento pohar vyhra konecne niekto iny, ako niekto z Big4. Ved naposledy sa to podarilo Evertonu v roku 1995. To znamena, ze po 13tich rokoch to nebude nikto zo stvorice ManU, AFC, L'pool a Chelsea. Ja osobne to prajem Barnsley, pretoze vyhrat na Anfield a hned na to zasluzene porazit Chelsea je nieco, co sa hocikomu nepodari ani z muzstiev v Premiership. Pritom ti chlapci dostali za vyradenie L'poolu po 600 libier. Teraz za vyradenie Chelsea dostanu kazdy po 1000 libier. Klub sa topi v dlhoch a tak svojim hracom za tieto urcite historicke vitazstva nemoze dat vacsie odmeny.

Toto som pisal aj na sport.sk - vezmite si, ze z kasy Barnsley teraz poputuje 16tis libier pre 16tich hracov, co je menej ako ma Ballack za den. Aj tomuto sa hovori motivacia, hra srdcom a pre pohar, ktory ma najdlhsiu tradiciu na svete. 80tim percentam hracov Chelsea tento pohar a jeho tradicia nehovori NIC!

Ale zasa na druhej strane som nasraty, pretoze pri prehre Chelsea by bol FA Cup prakticky nas! Pri trosicke stastia mohlo dostat Pompey minimalne 5 bananov a NIKTO by nepovedal ani len slovko! Ale je to o tom, ze raz je stastie s tebou, a raz zasa proti tebe a so superom zaroven.

Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Ne marec 09, 2008 12:49 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
uvidime....

78. Muntari (pen)

Tak toto bol vtip dna Stoffo, nie ten tvoj o Villans! Tak ty si si uz davno vsimol, ze nebyt standartiek a bla,bla,bla...?? Chces nam tu vsetkym naznacit, ze len 58 ligovych golov (neratam Europu a ine pohare) padlo takmer vzdy z tych dristov, ktore si tu pisal? Tak to asi pozeras ine zapasy ako pozerame my. Len pre tvoju informaciu, ManUtd ma cervene dresy, nie MODRE, jasne?? Uz ta vidim, ako by si sa tesil, keby vam los prisudil prave United. Ha haaaa!!! Najprv by ten tvoj Abidal musel byt takisto rychlo ako Chris a nezabudaj na to, ze by s nim musel behat cely zapas po ihrisku, pretoze Ronaldovi je uplne jedno na akom kridle hra, alebo ci hra v strede pola. Rooney by svojim pristupom k hre ala bulldog toho starca Puyola vysmial kedy by chcel. Aky Yaya Toure? hm? Myslis ze nejaky Scholes alebo mladucky Anderson s Carrickom by mu dali nejaky priestor? O akych volnych priestoroch si tu spominal? Taky Henry nenavidel hrat proti Ferdinandovi, neraz som cital jeho slova prave o tomto.

Kazdy klub ma svoje prednosti a slabiny. Tvoj a aj moj. Ale takymto vysmesnym sposobom "ukazat prstom" na United ma len utvrdzuje v tom, co si o tebe zacinam mysliet...
pozri ja nehovorim ze ste dali vsetky goly zo standartiek ale vescina bola zo standartiek priblizne tretinu ste dali zo standartiek a dalsie po akcii z kridelnych priestorov.Opet prekrucas moje slova ak by sme dostali Manu netesil by som sa samozrejme chcem Schalke a Fenerbahce Ale pisal som ze ked to ma byt jedno z anglickych musztiev tak najradsej Manu proti Liverpoolu hrat nevieme to tak ako proti Getafe,Chelsea a jej obrana to by nam tiez nevyhovovalo a Arsenal vyradil AC taze toho sa obavam najviac aj keby to bol krasny futbalovy zazitok.To s Rooneyom to mas pravdu ale tak isto by vam robil neplechy Etoo-podobny typ utocnika ako Wayne.Tvoja veta:Aky Yaya Toure? hm? Myslis ze nejaky Scholes alebo mladucky Anderson s Carrickom by mu dali nejaky priestor? aky priestor??a ze ma poriadne citas??mmm Yaya toure je DEFENZIVNY ZALOZNIK ala Makelele (aby si si to vedel predstavit)ved Scholes mu nemusi davat priestor Yaya aj tak nema dobru rorzohravku Yaya je tam na ciernu robotu a jeho uloha je nedat priestor vasim strednym zaloznikom to je dost opacne ako si si myslel.A ked Henry nenavidi hrat proti Ferdinandovi tak ako sa mu hra proti Terrymu,Pepemu hmm???Ano mame o nicom stopesku dvojicu to si priznam ale zase mame spickovyh krajnych obrancov Zanbrotta ako typicky talian takticky vyspely,Abidal??vidno ze si este nevidel hrat Barcu Abidal ked da sprint tak Ronaldo ho nedostihne a to mi ver.A posledne ak by nas vylosovali mate stastie ze Leo je zraneny ten by ti ukazal co je to futbal a Ronalda by strcil vies kde.Pozri to je len hypoteza ja netvrdim ze Manu porazime 5:0 ale trvdim ze pre Barcu je z tych ENG musztiev najlepsi super niezeby ste boli horsi ako Live,chlesea ale my na Live ani Chelsea prilis hrat nevieme o tom to je.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

Počet príspevkov : 188
Registration date : 01.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Ne marec 09, 2008 3:25 pm

lampard napísal:

ale najviac si sa mi pacil ked si nam velice hovoril,
ze arsenal uz hra iba o EPL a CHL a ze
ta tvoja chelsea je v hre o CC, FA, EPL, CHL
a co mate teraz ???
a uz podla mna ani nebudete mat ...
CHL si myslim ze neuspejete a EPL
samozrejme sanca tu je ale velmi mala ...
- presne na tento moment som cakal kedy vypadnete
z tych poharov aby som ti toto mohol napisat ...
- takze na koniec ste to zvladli a nesklamali ma
a ste v hre o "teoreticke" 2 trofeje lol!
Návrat hore Goto down
Lacoste

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Ne marec 09, 2008 3:37 pm

thierryhenry14 napísal:
lampard napísal:

a co mate teraz ???

Ano, mas pravdu..V casoch ked som ti to pisal sme boli v hre o 4 trofeje..Smile Bohuzial sme v dvoch poharoch neuspeli ale stale su tu dva..Smile A nespravili sme si hanbu ze sme vypadli dvoma vypraskmi a boli sme uz aj vo Wembey..Samozrejme je hanba ze sme vcera vypadli z druholigistom ale neni to az taka velka hanba kedze uz predtim vyradili Liverpool..
Návrat hore Goto down
Anik51

Počet príspevkov : 115
Registration date : 27.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Ne marec 09, 2008 4:34 pm

Hanba vám Chelsea! A keď začnete protestovať, že Liverpool vypadol s druholigistom skôr jak vy, tak my sme im aspoň dali gól a vypadli sme 26 sekúnd pred koncom predĺženia a keby sa neboli druholigisti začali radovať, tak by sme ešte mali šancu dať gól.
Návrat hore Goto down
marek77

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Ne marec 09, 2008 4:38 pm

lampard napísal:
thierryhenry14 napísal:
lampard napísal:

a co mate teraz ???

Ano, mas pravdu..V casoch ked som ti to pisal sme boli v hre o 4 trofeje..Smile Bohuzial sme v dvoch poharoch neuspeli ale stale su tu dva..Smile A nespravili sme si hanbu ze sme vypadli dvoma vypraskmi a boli sme uz aj vo Wembey..Samozrejme je hanba ze sme vcera vypadli z druholigistom ale neni to az taka velka hanba kedze uz predtim vyradili Liverpool..
Tak to sa velmio mylis Lampard hanba to je a poriadna ako pre vas tak pre liverpool pretoze super je z uplne inych vod co sa tyka sutazi aj financií ako uz napisal avs.roy . ano vo futbale vseto mozne ale urcite je hanba ak miliardarsky klub takto dopadne to sa musi nechat.
co sa tyka vasej sance na 2 trofeje Very Happy je to viac ako odvazne tvrdenie : LM je sutaz kde kazdy chce uspiet a vyrovnanosť je velmi velka vid ako Fenerbachce vyradilo Sevillu a aj Schalke troska prekvapenie na ukor Porta takze tam je to tazke. A PL tam ak by Niekto z dvojice ManU, arsenal chytil ku koncu krizu tak verim ze ten druhy uz nie lebo obaja su perfekt muzstva... aj ked... nikdy nehovor nikdy mne to vychadza na tych dvoch uvidime
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: FA cup   Today at 7:33 pm

Návrat hore Goto down

FA cup
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 5 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: