world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  Prihlásenie  

Share | 

Posobisko Mareka Hamsika v Neapole

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
LoLo

Počet príspevkov : 4
Registration date : 12.01.2008

OdoslaťPredmet: Posobisko Mareka Hamsika v Neapole   So január 12, 2008 12:26 pm

Myslim,ze je to celkom zaujimava tema..Hamsik prisiel z druholigoveho klubu do Neapolu, klubu, v ktorom hral slavny Maradona a pre financne nezrovnalosti bol nuteny opustit prvu a druhu ligu..Z tejto priepasti sa vdaka dobremu vedeniu a trenerovi podalo dostat a Neapol je momentalne slusnym prvoligovym klubom s perspektivnymi hracmi,ktory sa drzi na 7mom-9tom mieste...
Vo viacerych forach a clankoch sa vsak polemizuje jeho prestup do vacsieho klubu..
Musim priznat,ze nevidim kazdy zapas Neapolu,no ked si ho pozriem, Mareka sledujem specialne...
Posledne dva zapasy hral fakt bravurne, mal vyborny prehlad,kontrolu lopty,skvele prihravky,tvoril hru...V prvych troch kolach sa tiez ukazal vo vybornom svetle, svoj start okorenil vybornymi vykonmi a specatil to golom..
Ale,neviem si ho aspon teraz predstavit v anglickej lige, kde je kvalita niektorych timov omnoho vacsia, hra sa tvrdsie,doraznejsie....
Marek podal proti niektorym slabsim az priemernym timom zo Serie A fakt pozoruhodny vykon,ale...
Ked som ho videl proti Interu Milano alebo Juventusu, hral podstatne slabsie a na ihrisku svojimi slabymi vykonmi fakt vynikal Rolling Eyes
Kto videl tieto zapasy,len mi to potvrdi..
Aj napriek tomu je to podla mna velmi perspektivny hrac, v Neapole by mal zbierat skusenosti, a potom prejst za nejaku peknu sumicku do velkoklubu...Aaa,hlavne prec z Talianska Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
cuban
Admin

Počet príspevkov : 1756
Registration date : 01.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Posobisko Mareka Hamsika v Neapole   So január 12, 2008 5:20 pm

LoLo napísal:
Myslim,ze je to celkom zaujimava tema..Hamsik prisiel z druholigoveho klubu do Neapolu, klubu, v ktorom hral slavny Maradona a pre financne nezrovnalosti bol nuteny opustit prvu a druhu ligu..Z tejto priepasti sa vdaka dobremu vedeniu a trenerovi podalo dostat a Neapol je momentalne slusnym prvoligovym klubom s perspektivnymi hracmi,ktory sa drzi na 7mom-9tom mieste...
Vo viacerych forach a clankoch sa vsak polemizuje jeho prestup do vacsieho klubu..
Musim priznat,ze nevidim kazdy zapas Neapolu,no ked si ho pozriem, Mareka sledujem specialne...
Posledne dva zapasy hral fakt bravurne, mal vyborny prehlad,kontrolu lopty,skvele prihravky,tvoril hru...V prvych troch kolach sa tiez ukazal vo vybornom svetle, svoj start okorenil vybornymi vykonmi a specatil to golom..
Ale,neviem si ho aspon teraz predstavit v anglickej lige, kde je kvalita niektorych timov omnoho vacsia, hra sa tvrdsie,doraznejsie....
Marek podal proti niektorym slabsim az priemernym timom zo Serie A fakt pozoruhodny vykon,ale...
Ked som ho videl proti Interu Milano alebo Juventusu, hral podstatne slabsie a na ihrisku svojimi slabymi vykonmi fakt vynikal Rolling Eyes
Aj napriek tomu je to podla mna velmi perspektivny hrac, v Neapole by mal zbierat skusenosti, a potom prejst za nejaku peknu sumicku do velkoklubu...Aaa,hlavne prec z Talianska Very Happy

prezident klubu sa vyjadril ze SSC ma velke ambicie a ze by chcel v buducnosti vybudovat tym do europy...jednym zo zakladnych kamenov by mal byt podla jeho slov aj Marek...
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://worldoffootball.all-forum.net
LoLo

Počet príspevkov : 4
Registration date : 12.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Posobisko Mareka Hamsika v Neapole   So január 12, 2008 7:17 pm

cuban napísal:
LoLo napísal:

prezident klubu sa vyjadril ze SSC ma velke ambicie a ze by chcel v buducnosti vybudovat tym do europy...jednym zo zakladnych kamenov by mal byt podla jeho slov aj Marek...

Jasne..Trener je podla mna velmi rozumny,myslim,ze za 2-3 roky o tomto klube budeme pocut aj vo velkoklubovom ponimani
Návrat hore Goto down
Tarzan

Počet príspevkov : 729
Registration date : 07.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Posobisko Mareka Hamsika v Neapole   St január 16, 2008 6:03 pm

LoLo napísal:
cuban napísal:
LoLo napísal:

Jasne..Trener je podla mna velmi rozumny,myslim,ze za 2-3 roky o tomto klube budeme pocut aj vo velkoklubovom ponimani

velkoklubovom ponimani????? lol! budu radi ak sa o 5 rokov dostanu do Uefa...noo sice v tej mafianskej krajine neni nic nemozne...staci podplatit par ludi Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Počet príspevkov : 1128

OdoslaťPredmet: Re: Posobisko Mareka Hamsika v Neapole   St január 16, 2008 7:25 pm

Jasne ze nebudu patrit do europy a zase spanu do Serie B...Smile Mi leze na nervy ten riaditel, si mysli ze spravi z Neapolu europsky klub?? lol! Nikdy sa mu to nepodari a pre Mareka mozno za 1-2 roky bude lepsie aj odist..Smile
Návrat hore Goto down
Sigi

Počet príspevkov : 52
Registration date : 02.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Posobisko Mareka Hamsika v Neapole   Ne január 20, 2008 9:18 pm

Marek dvoma golmi do siete Lazia zabezpecil remizu 2:2.Vyborne len tak dalej!!!!

http://sport.aktuality.sk/futbal/zahranicie/hamsik-potvrdzuje-formu-odnieslo-si-to-lazio
Návrat hore Goto down
samo

Počet príspevkov : 19
Registration date : 03.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Posobisko Mareka Hamsika v Neapole   Ut január 22, 2008 5:48 pm

no keby mal isty zaklad tak by mu to len prospelo v tej chelseai...ale v neapole je hviezda a striela goly,stale je v zaklade takze ja by somz jeho prestupom moc neponahlal...dostane sa do chelsei a tam bude na lavicke,zatvrdne a znici si tak karieru... Wink
Návrat hore Goto down
Anik51

Počet príspevkov : 115
Registration date : 27.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Posobisko Mareka Hamsika v Neapole   So marec 22, 2008 6:56 pm

Chlapcovi sa veľmi darí, Neapolu ešte viac Very Happy . A ževraj je nepredajný?
Návrat hore Goto down
Lacoste

Počet príspevkov : 1128

OdoslaťPredmet: Re: Posobisko Mareka Hamsika v Neapole   So marec 22, 2008 7:22 pm

Anik51 napísal:
Chlapcovi sa veľmi darí, Neapolu ešte viac Very Happy . A ževraj je nepredajný?

Presne tak Anik..Smile
Návrat hore Goto down
marek77

Počet príspevkov : 164
Registration date : 04.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Posobisko Mareka Hamsika v Neapole   So marec 22, 2008 9:40 pm

lampard napísal:
Jasne ze nebudu patrit do europy a zase spanu do Serie B...Smile Mi leze na nervy ten riaditel, si mysli ze spravi z Neapolu europsky klub?? lol! Nikdy sa mu to nepodari a pre Mareka mozno za 1-2 roky bude lepsie aj odist..Smile
Neapol BOL niekedey europsky klub a to neznemana ze uz nemoze byt, generacie sa menia nielen hracske ale aj kluby maju plodnejsie obdobia aj slabsie- to je prave to hracske striedanie generacii preco nie?
Fiorentina tiez bola europsky klub potom hrali o poschodie nizsie a pozri sa teraz-
hraju uefu celkom dobre a o rok mozno budu v LM.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Posobisko Mareka Hamsika v Neapole   Today at 7:29 pm

Návrat hore Goto down

Posobisko Mareka Hamsika v Neapole
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Taliansko-
Prejdi na: