world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  Prihlásenie  

Share | 

Slovaci v najlepsich ligach sveta...

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
AMOR414

Počet príspevkov : 115
Registration date : 04.01.2008

OdoslaťPredmet: Slovaci v najlepsich ligach sveta...   Po január 28, 2008 3:36 pm

kedze v poslednom case sa nejak mnozia spravy o prestupoch a uspechoch najlepsich slovakov v naj ligach,vyjadrite svoj nazor na temu ako: uspeju? maju/nemaju na to? atd atd
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Lacoste

Počet príspevkov : 1128
Registration date : 07.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Slovaci v najlepsich ligach sveta...   Po január 28, 2008 4:35 pm

Skrtel: Myslim ze talent ma a mohol by sa presadit ale strach, stres, trema ked toto vsetko vlezie do seba neda sa to nijak striast aby to opadalo ale ja mu verim a myslim si ze na to ma..Smile

Hamsik: Marek je dobry fotbalista a tak isto ma talent a mohol by to nejak dotiahnut ovela dalej nez je..Smile Len mat takeho prezidenta a trenera neni bohvie co..Smile

Sestak: Myslim ze v Nemecku sa mu dari dost ale pochybujem ze to este niekam dalej dotiahne..Smile

Mintal: Napodobne..Smile

Vittek: Napodobne...Smile

Durica: Neviem ci ma na Celtic ale niekam do Anglicka by ist mohol..Smile Doprial by som mu prestup do takeho Newcastlu, Boltonu alebo takychto priemernych anglickych klubov...Smile

Michalik: Myslim ze teraz ma sancu sa ukazat a ma na to ale ked sa vratia chlapci z ACN zase bude len na lavicke...Chce ho sice Leeds ale to moze rovno ist ku nam..Smile

Snad som este na niekoho nezabudol..Very Happy Ak nepocitam Holoska alebo takychto hracov co su v Rusku, Turecku, Cesku a ja este neviem kde..Smile
Návrat hore Goto down
AMOR414

Počet príspevkov : 115
Registration date : 04.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Slovaci v najlepsich ligach sveta...   Po január 28, 2008 4:57 pm

lampard napísal:
Skrtel: Myslim ze talent ma a mohol by sa presadit ale strach, stres, trema ked toto vsetko vlezie do seba neda sa to nijak striast aby to opadalo ale ja mu verim a myslim si ze na to ma..Smile

Hamsik: Marek je dobry fotbalista a tak isto ma talent a mohol by to nejak dotiahnut ovela dalej nez je..Smile Len mat takeho prezidenta a trenera neni bohvie co..Smile

Sestak: Myslim ze v Nemecku sa mu dari dost ale pochybujem ze to este niekam dalej dotiahne..Smile

Mintal: Napodobne..Smile

Vittek: Napodobne...Smile

Durica: Neviem ci ma na Celtic ale niekam do Anglicka by ist mohol..Smile Doprial by som mu prestup do takeho Newcastlu, Boltonu alebo takychto priemernych anglickych klubov...Smile

Michalik: Myslim ze teraz ma sancu sa ukazat a ma na to ale ked sa vratia chlapci z ACN zase bude len na lavicke...Chce ho sice Leeds ale to moze rovno ist ku nam..Smile

Snad som este na niekoho nezabudol..Very Happy Ak nepocitam Holoska alebo takychto hracov co su v Rusku, Turecku, Cesku a ja este neviem kde..Smile

myslim ze si to vystihol celkom dobre aj ked ten Holosko,no uvidime co ten predvedie.Nejak sa po Sebovi zlahla zem v tom Francuzsku...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Počet príspevkov : 729
Registration date : 07.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Slovaci v najlepsich ligach sveta...   So február 02, 2008 3:23 am

sebo??? to je atrapa futbalistu....jakubko je ovela lepsi ale doost casto zraneny...
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Slovaci v najlepsich ligach sveta...   Today at 5:21 am

Návrat hore Goto down

Slovaci v najlepsich ligach sveta...
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Úvod :: Nové témy-
Prejdi na: