world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  Prihlásenie  

Share | 

Sympatak

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
cuban
Admin

Počet príspevkov : 1756
Registration date : 01.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   St február 06, 2008 10:32 pm

Sympaticky je mil, prijemny vzbudzujuci naklonnost, oblubeny...tam si toho mozes vybrat fakt dost vela...

Lacoste

Počet príspevkov : 1128
Registration date : 07.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   St február 06, 2008 10:33 pm

cuban napísal:
Sympaticky je mil, prijemny vzbudzujuci naklonnost, oblubeny...tam si toho mozes vybrat fakt dost vela...

Ako keby si s nim chodil kazdy den von..Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
avs.roy

Počet príspevkov : 582
Registration date : 02.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Št február 07, 2008 3:22 am

Stoffo napísal:
Vies po 1.paci sa mi jeho hra.Je malo tak kvalitnych technicky skvele vybavenych strednych zaloznikov na svete. po 2.Je to odchovanec Barcy,a povodom katalanec a verim ze raz bude v Barce hviezdit po 3.nepatri ani k tym hracom,ktori by nejak brutalne faulovali alebo boli drzi,vyzera pomerne skromny,disciplinovany, a to sa mi vo futbale paci.asi preto!

tak tu poslednu vetu si hadam ani nemyslel vazne??!! Fabregas nefauluje?Fabregas nie je drzy?? je to jeden z najdrzejsich hracov v PL. Ci uz co sa tyka k rozhodcom ale hlavne k protihracom. Neviem sa dockat, ked tomu sopliakovi konecne niekto vytmavi, kde prisiel hrat a "kto je doma panom"!! Ked strati loptu, velmi casto hra spinavo aby ju ziskal spat...

jarci

Počet príspevkov : 525
Registration date : 02.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Št február 07, 2008 10:22 am

najsympatickejší: larson, giggs, close, diego, raul, moravčík, kaká
najnesympatickejší: ronaldo (man U), tristan, keane, adebayor
Návrat hore Goto down
Tarzan

Počet príspevkov : 729

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Št február 07, 2008 4:28 pm

dnes som v meste stretol Wilfreda Boumu Razz a ked som pri nom tak mne je najsympatickejsi ked zacne kluckovat...je nesmierne obdivuhodne ked sa to 90 kilove monstrum rozhodne kluckovat jeden bicykel druhy a jedes center...v poslednom case to zacal robit...si to vsimnite stoji to zato... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
cuban
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Št február 07, 2008 7:20 pm

Tarzan napísal:
dnes som v meste stretol Wilfreda Boumu Razz a ked som pri nom tak mne je najsympatickejsi ked zacne kluckovat...je nesmierne obdivuhodne ked sa to 90 kilove monstrum rozhodne kluckovat jeden bicykel druhy a jedes center...v poslednom case to zacal robit...si to vsimnite stoji to zato... Twisted Evil

aj si ho pristavil a tak...?

Bergie6

Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   So február 09, 2008 12:32 am

naj sympatak - jednoznacne mathieu flamini a nemozem ani zabudnut na kola... dalej samozrejme gerrard, freddie, milner (nepytajte sa preco, sam nwm),...

a ty najnesympatickejsi - robbie keane (i ked ani ten roy mi nebol 2x sympaticky), ronaldo, drogba, messi, ibrahimovic, materazzi, lampard
Návrat hore Goto down
Tarzan

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Ne február 10, 2008 12:50 am

cuban napísal:
Tarzan napísal:

pristavil??? sakra som bol v mojej vernej starej TESCO dodavke (vzadu velke logo AV aby sa sef mohol zblaznit fanda modreho odpadu) mohol som ho max zrazit ale zatrubil som na neho Cool a este mi aj nieco povedal ale neviem co
Návrat hore Goto down
cuban
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Ne február 10, 2008 10:29 am

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:

pristavil??? sakra som bol v mojej vernej starej TESCO dodavke (vzadu velke logo AV aby sa sef mohol zblaznit fanda modreho odpadu) mohol som ho max zrazit ale zatrubil som na neho Cool a este mi aj nieco povedal ale neviem co

aha tak to si mal smolu, a ked si nanho trubil asi si viem predstavit co ti povedal Smile ,

Tarzan

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Po február 11, 2008 1:26 am

nahodou ten chlapik ma super zmysel pre humor...myslim ze on ma rad cierny humor...alebo potom carew to neviem ale jeden alebo druhy maju radi cieerny humor
Návrat hore Goto down
Stoffo

Počet príspevkov : 1561

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   St apríl 30, 2008 6:42 pm

Neviem kde som to mal dat tak to davam tu:
pozrite si to:

http://www.youtube.com/watch?v=LP67lmvoaOE&feature=re
Návrat hore Goto down
halinka

Počet príspevkov : 56
Registration date : 28.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Ne máj 18, 2008 12:55 pm

Tarzan napísal:
inak ten senderos vazne posobi dojmom ze mu wenger pred zapasom musi vysvetlit ze ktory su jeho a na ktoru stranu ma odkopavat....teraz si stuknem do cubana Wink ....inak cela obrana arsenalu posobi dost ohyzdne nacele s ucesom bakkary sagnu Laughing potom idol zenskych srdc jens lehman Very Happy ...a fantasticka peroxidova hlava almuniu...kvazi ciro gallasa...ale vrchol je vazne ten xicht senderosa ten posobi ako blbo poskladane puzzle Very Happy

oproti tomu obrana Aston Villy to su sami sympataci na ktorich spocinie nejedno zenske oko Wink
tak s tymto suhlasim Very Happy
Návrat hore Goto down
halinka

Počet príspevkov : 56
Registration date : 28.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Ne máj 18, 2008 1:03 pm

pre mna najsympatickejsi - gerrard, barry, keane (i ked mu dakedy rupne v bedni), joaquin, emre,huntelaar, benzema, henry, ... a este dalsi
najnesympatickejsi : G. neville, materazzi, inzaghi, rooney, ronaldo, puyol ... a vzdy som neznasala Hierra ..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Počet príspevkov : 1561

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Ne máj 18, 2008 1:28 pm

halinka napísal:
pre mna najsympatickejsi - gerrard, barry, keane (i ked mu dakedy rupne v bedni), joaquin, emre,huntelaar, benzema, henry, ... a este dalsi
najnesympatickejsi : G. neville, materazzi, inzaghi, rooney, ronaldo, puyol ... a vzdy som neznasala Hierra ..
halinka to je dobre ja neznasam kazdeho jedneho kapitanu realu cize aj hierra.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Sympatak   Today at 7:03 pm

Návrat hore Goto down

Sympatak
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Iné :: Iné-
Prejdi na: