world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  Prihlásenie  

Share | 

50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Bergie6

Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ne marec 02, 2008 11:59 am

vsak ok, s tym nemam dovod nesuhlasit... ale z pomedzi muzstiev ktore hraju ucelovy futbal je real to, ktore hra futbal na ktory sa divak moze pozriet... samozrejme, ako-kedy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Stoffo

Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ne marec 02, 2008 12:01 pm

To mas pravdu ale hrou na nas nemaju nam chybaju len vysledky dpc.
Návrat hore Goto down
Bergie6

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ne marec 02, 2008 12:09 pm

vam chyba niekto kto by vedel potiahnut muzstvo aj ked nehra optimalne, henry nedokaze rozhodovat vtedy ked to tim najviac potrebuje, vas ronaldinho akurat da noznickami gol, to tak vsetko, eto je dost zavisly od inych, iniesta potrebuje aby ostatny vedeli zuzitkovat jeho prihravky a v obrane mate obcas slabsie chvilky...
Návrat hore Goto down
Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Po marec 03, 2008 10:46 am

Teraz si to povedal PRESNE!ta obrana bude v Barce asi vzdy slaba Sad ale musim si na to zvyknut.Kazdopadne si myslim ze mame velmi kvalitne musztvo astale mozeme ziskat este 3 trofeje.
Návrat hore Goto down
avs.roy

Počet príspevkov : 582
Registration date : 02.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Po marec 03, 2008 11:10 pm

Stoffo teraz dost odbocim, ale neda mi nenapisat nasledujucu vec: Po precitani vacsiny tvojich prispevkov som dosiel k nazoru, ze si neskutocne zaujaty a castokrat neobjektivny fanusik. V ziadnom pripade nedokazes uznat kvality rivala, cize v tvojom pripade Realu Madrid. Chalan, ktory by nikdy ani nosom nezavadil o futbal a prisiel by sem, by si po precitani tvojich niekolkych prispevkov myslel, ze Real Madrid je najhorsie muzstvo v Spanielsku, v Europe a v historii futbalu. Osobne mam cely RM vies kde, ale vsetci vieme, ze to, co je napisane o riadok vyssie, nie je pravda...

Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ut marec 04, 2008 12:15 pm

avs.roy napísal:
Stoffo teraz dost odbocim, ale neda mi nenapisat nasledujucu vec: Po precitani vacsiny tvojich prispevkov som dosiel k nazoru, ze si neskutocne zaujaty a castokrat neobjektivny fanusik. V ziadnom pripade nedokazes uznat kvality rivala, cize v tvojom pripade Realu Madrid. Chalan, ktory by nikdy ani nosom nezavadil o futbal a prisiel by sem, by si po precitani tvojich niekolkych prispevkov myslel, ze Real Madrid je najhorsie muzstvo v Spanielsku, v Europe a v historii futbalu. Osobne mam cely RM vies kde, ale vsetci vieme, ze to, co je napisane o riadok vyssie, nie je pravda...
Sorry avs.roy ale to si ma asi poriadne necital pretoze ja som pisal ze Real na nas nema hrou abral som do uvahy poslednych dajme tomu 5,6 rokov.Ano na trofeje je Real najlepsi na svete ale my sme sa s Bergiem viac-menej bavili o hre o hernom prevedeni a nahodou ja si viem priznat chyby a ocenit kvality supera ale co mam na hre Realu ocenit.Ak vyhraju titul tak to bude presne tak ako pred 2 rokmi Chelsea.Upracovanou taktikou fakt nwm co mam na hre Realu ocenit jedine ak tak vysledky ale ani to nie pretoze uz vypadli z pohara,mozno vypadnu z LM.Taze povedz mi blizsie a historiu si priznam.Nwm co si mal namysli.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin

Počet príspevkov : 1756
Registration date : 01.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ut marec 04, 2008 2:30 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Sorry avs.roy ale to si ma asi poriadne necital pretoze ja som pisal ze Real na nas nema hrou abral som do uvahy poslednych dajme tomu 5,6 rokov.Ano na trofeje je Real najlepsi na svete ale my sme sa s Bergiem viac-menej bavili o hre o hernom prevedeni a nahodou ja si viem priznat chyby a ocenit kvality supera ale co mam na hre Realu ocenit.Ak vyhraju titul tak to bude presne tak ako pred 2 rokmi Chelsea.Upracovanou taktikou fakt nwm co mam na hre Realu ocenit jedine ak tak vysledky ale ani to nie pretoze uz vypadli z pohara,mozno vypadnu z LM.Taze povedz mi blizsie a historiu si priznam.Nwm co si mal namysli.

zaujimave ze real ma vdaka svojej upracovanej taktike najlepsi utok v lige

Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ut marec 04, 2008 3:04 pm

Neznasam ironiu tak ju tu nepredstavujte.Real ma najlepsi utok preto lebo dal 7 golov Valladolidu inak by nemal.A ja ich vykony beriem vseobecne nie podla jedneho zapasu.Hra urcite viac z obrany ako Barcicka,Sevilla,Atletico-A celu jesen hral Real takto:Slaba prevaha nad superom,fantasticky Casillas,stastie, a uzasna efektivita v koncovke.Toto chyba nam ta efektivita Realu a taky Casillas.Ale v tomto roku prehrali uz spustu zapasov a viete preco???lebo doneckonecne sa nemozu spoliehat na Casillasa a na stastie a preto v roku 2008 prehrali az 6 zapasov a my len 1.
Návrat hore Goto down
avs.roy

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ut marec 04, 2008 8:54 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:

Mal som na mysli to, ze akymkolvek sposobom sa zmienis o RM, len na nich kydas a kydas a kydas. Nic ine... Ako je potom mozne,ze ti podla teba tragedi vyhrali nad Barcou 3:0 v minulej sezone a v tejto sezone dokonca na Nou Campe zvitazili 0:1. Kde je ta vasa "najlepsia ofenziva na svete", ked ste svojmu najvacsiemu rivalovi nedokazali dat ani gol??? To je presne to iste, ako ked sa Liverpool povysuje nad ManU a pritom ich posledne vitazstvo nad ManU v Premier League bolo v roku 2001, a to nehovorim o ich poslednom titule z roku 1990!

Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ut marec 04, 2008 9:07 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:

Mal som na mysli to, ze akymkolvek sposobom sa zmienis o RM, len na nich kydas a kydas a kydas. Nic ine... Ako je potom mozne,ze ti podla teba tragedi vyhrali nad Barcou 3:0 v minulej sezone a v tejto sezone dokonca na Nou Campe zvitazili 0:1. Kde je ta vasa "najlepsia ofenziva na svete", ked ste svojmu najvacsiemu rivalovi nedokazali dat ani gol??? To je presne to iste, ako ked sa Liverpool povysuje nad ManU a pritom ich posledne vitazstvo nad ManU v Premier League bolo v roku 2001, a to nehovorim o ich poslednom titule z roku 1990!
ty sa pocuvas co pises??Pisal som ze jedine co je v poslednych rokoch rozdielne medzi nami su vysledky ale my sa tu bavime o hre moj mily a hru mame lepsiu.Co sa tyka tohto ked uz spominas El clasica jasne ze si nespomenul El clasico z roku 2005 na Bernabeu nase vitazstvo 0:3 a v minulej sezone sme prehrali 2:0 ale sanci sme mali stejne a na nou campe bola remiza 3:3 lebo rozohodca daroval Realu penaltu vtedy Leov hetrik parada.Hrou na nas Real nema a mozem tu byt konkretnejsi a pisat ti o historii Barcy,ktora nie je tak slavna ako Realisticka ale je krajsia.Zoberme si to takto:Ac vyhralo Lm 4 krat mozno sa mylim 3x urcite Arsenal ani raz a pritom Arsenal hra 100x krajsi a atraktivnejsi futbal ako AC -Arsenal je na tom herne lepsie AC vysledkovo tak takto je to aj medzi Barcou a Realom.Mne staci ak Barca bude hrat krasny utocny futbal a je mi jedno ci pridu trofeje hlavne aby bolo joga bonito-to som tym myslel a nie som na Real zasadnuty kvoli tomu ze je to na rival proste nwm v com by bol Real herne lepsi ako Barca jedine vysledky.To je cele.
Návrat hore Goto down
avs.roy

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ut marec 04, 2008 9:16 pm

Stoffo ja viem o com hovoris, ty mas svoje priority, ktore ta pritahuju a ktore su pre teba podstatnejsie...Ok, ja mam zase take, ze krasny futbal + trofeje k tomu = ManUtd.

Tarzan

Počet príspevkov : 729

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ut marec 04, 2008 9:16 pm

Stoffo napísal:
Zakladom Barcy bol vzdy ofenzivny futbal vzdy volali takych trenerov ktory ofenzivny futbal vedia produkovat.Ja sledujem la ligu pravidelne kazdy vikend lebo je to najofenzivnejsia liga na svete a velmi sa paci a poviem ti ze Real hra pod Scusterom ucelovy futbal-na vysledok .My hrame vzdy ofenzivny futbal logicky nie vzdy sa nam to dari pridu aj zle zapasy ako teraz s Atleticom ale vzdy je u nas prvorada ofenziva pred defenzivou.To si pis!

la liga najofenzivnejsia??? no neviem vyhulena holandska liga je najofenzivnejsia...to si niekedy kukni tu ich ligu ved tam sa skoro vobec nebrani...
Návrat hore Goto down
Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ut marec 04, 2008 9:21 pm

Tarzan napísal:
Stoffo napísal:
Zakladom Barcy bol vzdy ofenzivny futbal vzdy volali takych trenerov ktory ofenzivny futbal vedia produkovat.Ja sledujem la ligu pravidelne kazdy vikend lebo je to najofenzivnejsia liga na svete a velmi sa paci a poviem ti ze Real hra pod Scusterom ucelovy futbal-na vysledok .My hrame vzdy ofenzivny futbal logicky nie vzdy sa nam to dari pridu aj zle zapasy ako teraz s Atleticom ale vzdy je u nas prvorada ofenziva pred defenzivou.To si pis!

la liga najofenzivnejsia??? no neviem vyhulena holandska liga je najofenzivnejsia...to si niekedy kukni tu ich ligu ved tam sa skoro vobec nebrani...
sledujem pomerne pravidelne na sport1 zostrihy z kol Eredivisie ale ofenzivny futbal bez obrany a kvalitny ofenzivny futbal je ina vec.Taky Ajax hra krasny futbal ale nemoze sa rovnat s Barcou chapes???v holansku sa hra pravidelne 4-3-3 ale nie je tam taka kvalita ako v la lige a stavim sa ze ty ani la ligu nesledujes ale kecas tu o nej.
Návrat hore Goto down
Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ut marec 04, 2008 9:22 pm

avs.roy napísal:
Stoffo ja viem o com hovoris, ty mas svoje priority, ktore ta pritahuju a ktore su pre teba podstatnejsie...Ok, ja mam zase take, ze krasny futbal + trofeje k tomu = ManUtd.
Pozri myslim si ze za posledne 3 roky sme dost trofeji ziskali aj my celkom viac ako Manchester tak neozyval by som sa a hrame podla mna aj krajsi futbal,v anlgicku hra najkrajsie futbal Arsenal.Manchester na nas herne nema.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Počet príspevkov : 729

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ut marec 04, 2008 9:36 pm

teraz mi to neda ak hrate tak super ofenzivne tak preco jednoducho neprestrielate supera aj vyhra 7:4 je vyhra ne??
Návrat hore Goto down
avs.roy

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ut marec 04, 2008 9:40 pm

Tarzan napísal:
teraz mi to neda ak hrate tak super ofenzivne tak preco jednoducho neprestrielate supera aj vyhra 7:4 je vyhra ne??

ale prestrielaju supera, prestrielaju... vsak Puchovu dali 8 a teraz nedavno Levante (ci aky to bol futbalovy gigant)odislo s piatimi... Very Happy

avs.roy

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Ut marec 04, 2008 9:44 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Pozri myslim si ze za posledne 3 roky sme dost trofeji ziskali aj my celkom viac ako Manchester tak neozyval by som sa a hrame podla mna aj krajsi futbal,v anlgicku hra najkrajsie futbal Arsenal.Manchester na nas herne nema.

ja netvrdim, ze ste nic nevyhrali a ani to, ze nehrate pekny futbal. Ale videl som Barcu hrat aj uuuuplny shit, takisto ako aj ManU tak aj Arsenal. Vy si ten vas futbal hrajte za Pyrenejami, my si ho budeme hrat na tomto ostrove... That's all I can say mate...

Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Št marec 06, 2008 5:26 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:

ja netvrdim, ze ste nic nevyhrali a ani to, ze nehrate pekny futbal. Ale videl som Barcu hrat aj uuuuplny shit, takisto ako aj ManU tak aj Arsenal. Vy si ten vas futbal hrajte za Pyrenejami, my si ho budeme hrat na tomto ostrove... That's all I can say mate...
My nehrame pekny futbal len na pyrenejoch my s nim zvalcujeme celu europu ak neratam Arsenal nie je klub,ktory by sa Barce vyrovnal jak hernim ponatim tak vysledkami.Mimochodom Levante je sice posledne ale co sa tyka aktualnej formy je na 9.mieste taze ma svoju kvalitu.Apropo ty si tu kritizoval AS Roma a vcera na ihrisku Realu hrali ovela ovela lepsie aj krajsie ako Manchester doma s Lyonom a podla mna je tazsie hrat vonku v Madride ako doma s Lyonom.A Tarzan keby si bol vedomy tak si spomenies na noje prispevky ked som tu pisal o tom ze Real je 1.v tabulke preto lebo je efektivnejsi kto pozeral vcerajsi zapas da mi za pravdu Roma dala 2 tycky a jediny gol,ktory dal Real bol z ofsajdu tak asi tak Real hra aj v spanielsku na stastie,Casillasa a nejaku vydarenu akciu vpredu.Aj minule v Hulve dali z 3 golov 2 z ofsajdu ale nechcel som tu to pisat pretoze by ste napisali ze nwm uznat kvality Realu.Tarzan mna nezaujima kto je prvy mojim osobnym cielom je LM a ak sa podari vyhrat liga tak ma to potesi ale hlavne aby hrala Barca pekny futbal a nemusia byt ani vylsedky a presne ako spominal Cuban aj my sme na tom podobne ako Arsenal v minulej sezone krasny futbal ale hrozna koncovka,efektivita ale mne staci to ze hraci bojuju,hraju sa nasadenim,srdcom a ze sa hra joga bonito a ci sa vyhrava to je az druhorade.
Návrat hore Goto down
Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Št marec 06, 2008 5:27 pm

avs.roy napísal:
Tarzan napísal:

ale prestrielaju supera, prestrielaju... vsak Puchovu dali 8 a teraz nedavno Levante (ci aky to bol futbalovy gigant)odislo s piatimi... Very Happy
Ano my sme dali Puchovu 8 a Levante 5 a aspon sme splnili ulohu favorita na rozdiel od vas co ste v Carling cupe prehrali s Covantry. Very Happy
Návrat hore Goto down
Bergie6

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Št marec 06, 2008 6:41 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:

Ano my sme dali Puchovu 8 a Levante 5 a aspon sme splnili ulohu favorita na rozdiel od vas co ste v Carling cupe prehrali s Covantry. Very Happy

manU odjakziva vypusta CC, to nie je ziadna novinka
Návrat hore Goto down
Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Št marec 06, 2008 6:47 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:

ale schvalne neprehrali!
Návrat hore Goto down
avs.roy

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Št marec 06, 2008 9:44 pm

Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:

ale schvalne neprehrali!

Schvalne urcite nie Stoffo, ale kedze Alex ma svoje priority, postavil tam 11 hracov, z ktorych o piatich som ani nevedel, ze existuju! Zbytok bola rezerva... Sam dobre vies, ze keby Alex chcel, Coventry dostane 6 a idu naspat domov vyrabat traktory... Tych 8 co ste dali Puchovu, sme my dali vonku Nottinghamu Forrest (2x vitaz LM), ked hrali este 1.Anglicku ligu. A tych 5 co ste dali Levante, my takmer s pravidelnostou davame Newcastle. Vies ake je rekordne vitazstvo v LM? Manchester United - Anderlecht Brussel 10:0. A ked sme uz pritom, to iste muzstvo a s presne rovnakym zlozenim, ktore vcera zasluzene vyhralo na Bernabeu, u nas chytilo pre rokom 7 bananov a so sklopenou hlavou isli niekam na spaghetti...

Stoffo

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Pi marec 07, 2008 1:07 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:

ale schvalne neprehrali!

Schvalne urcite nie Stoffo, ale kedze Alex ma svoje priority, postavil tam 11 hracov, z ktorych o piatich som ani nevedel, ze existuju! Zbytok bola rezerva... Sam dobre vies, ze keby Alex chcel, Coventry dostane 6 a idu naspat domov vyrabat traktory... Tych 8 co ste dali Puchovu, sme my dali vonku Nottinghamu Forrest (2x vitaz LM), ked hrali este 1.Anglicku ligu. A tych 5 co ste dali Levante, my takmer s pravidelnostou davame Newcastle. Vies ake je rekordne vitazstvo v LM? Manchester United - Anderlecht Brussel 10:0. A ked sme uz pritom, to iste muzstvo a s presne rovnakym zlozenim, ktore vcera zasluzene vyhralo na Bernabeu, u nas chytilo pre rokom 7 bananov a so sklopenou hlavou isli niekam na spaghetti...
vidno ze si velky odbornik fakt porovnavas tu neporovnatelne ano dali ste pred rokom rimu 7 ale v tejto sezone je rim asi silnejsi.Dat sucasnemu Newcastlu 5 to nie je ziadny problem a hovorim tu ze Levante je posledne kvoli jeseni v jari maju z 20 timov 9.najlepsiu aktualnu formu a v jari nazbierali viac bodov ako Newcastle.Schvalne som si zobral nasu zostavu proti Alcoyano v pohari tiez si myslis ze frank tam dal hviezdy tiez hralo becko a vyhrali sme tam 3:0 taze asi tak.Po dalsie ty ides urcovat kto je lepsi podla vysledkov z minulosti to ako keby som ja povedal ze Chelsea je ovela lepsia ako Manchester uTD.pretoze dala citizens 6 a vy ste s nimi obidva zapasy prehrali.A pritom sa si nemyslim ze Chelsea je lepsia ako manu ale podla tvojho porovnavania by to tak vyslo.Tak sa zamysli nad tymi tvojimi porovnavaniami.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: 50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?   Today at 7:03 pm

Návrat hore Goto down

50 miliónov libier + šialené nápady Yanks = Gerrard v Reale?
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Prestupové špekulácie-
Prejdi na: